U Z M A N
  • Haramidere Sanayi Sitesi, 1. Yol, O Blok No:111-112, Avcılar - İstanbul
  • +90 212 422 1279-80

HAKKIMIZDA

ŞİRKETİMİZİN WEBSİTESİNE HOŞGELDİNİZ ..

PROJE GELİŞTİRME

Tecrübeli ve nitelikli ekibimizle müşterinin talep ve beklentilerini karşılayacak çözümler sunuyoruz.

KALİTE

Son teknoloji çözümler kullanarak CNOMO standartlarına uygun kalıplar geliştiririp, kusursuz ve itinalı bir işçilikle kalıplar üretiyoruz.

ZAMANA DUYARLI PLANLAMA

Projelerimizi şefaf ve profesyonel bir anlayışla taahhüt ettiğimiz tarihlerde teslim ediyoruz.

FAALİYET ALANIMIZ

Başta otomotiv sektörü olmak üzere beyaz eşya, elektrik, inşaat gibi sektörlerde kullanılan sac parçaların kalıplarının, kontrol fikstürlerinin, kaynak fikstürlerinin, kaynak aparatlarının tasarımını ve üretimini yapmaktayız.

Image

MİSYON VE VİZİYONUMUZ

Müşterilerimizin beklentilerini tam zamanında ve minimum hatayla karşılamak, yüksek teknolojili CNC tezgâhlarında üretmiş olduğumuz kalıpları mevcut preslerimizde denedikten sonra müşterilerimize hatasız bir şekilde teslim etmek, gelişen teknolojiyi ve modern çalışma koşullarını takip ederek ve uygulayarak devamlı gelişen bir kuruluş olmak. Kaliteli ürün ve zamanında teslimat garantisi başta olmak üzere müşterilerimizin tüm gereksinimleri üzerinde yoğunlaşan UZMAN KALIP, müşteri memnuniyetini sürekli arttırma çabası içerisindedir.

Image

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri beklenti ve istekleri doğrultusunda müşteri memnuniyetini daima en üst seviyede tutarak, Gelişen teknolojiyi ve modern çalışma koşullarını takip ederek ve uygulayarak, Çevreye ve çalışanlarımıza duyarlı bir şekilde devamlı olarak gelişerek, zamanında, talep edilen miktarda ve maksimum kalitede üretim yapmak.

Image