Firmamız HAKKINDA

Faaliyet Alanımız

  

Başta otomotiv sektörü olmak üzere beyaz eşya, elektrik, inşaat gibi sektörlerde kullanılan sac parçaların kalıplarının, kontrol fikstürlerinin, kaynak fikstürlerinin, kaynak aparatlarının tasarımını ve üretimini yapmaktayız.

uzman kalıp

Misyon Vizyon

  

Müşterilerimizin beklentilerini tam zamanında ve minimum hatayla karşılamak, yüksek teknolojili CNC tezgâhlarında üretmiş olduğumuz kalıpları mevcut preslerimizde denedikten sonra müşterilerimize hatasız bir şekilde teslim etmek, gelişen teknolojiyi ve modern çalışma koşullarını takip ederek ve uygulayarak devamlı gelişen bir kuruluş olmak. Kaliteli ürün ve zamanında teslimat garantisi başta olmak üzere müşterilerimizin tüm gereksinimleri üzerinde yoğunlaşan UZMAN KALIP, müşteri memnuniyetini sürekli arttırma çabası içerisindedir.

uzman kalıp

Kalite Politikamız

  

Müşteri beklenti ve istekleri doğrultusunda müşteri memnuniyetini daima en üst seviyede tutarak, Gelişen teknolojiyi ve modern çalışma koşullarını takip ederek ve uygulayarak, Çevreye ve çalışanlarımıza duyarlı bir şekilde devamlı olarak gelişerek, zamanında, talep edilen miktarda ve maksimum kalitede üretim yapmak..

uzman kalıp

KALİTE POLİTİKAMIZ

Türkiye'de aynı sektörde faaliyet gösteren 200'ü aşkın şirketin kalite ve fiyatları hakkında doğru bilgiler vermek güvenimiz, kıyaslamalar sonucu bizi seçmenizi sağlamak ilkemiz, memnuniyetiniz de garantimizdir.

İletişim